Malmö

Christian Sparrholm : Auktoriserad revisor, Partner

Christian Sparrholm

Auktoriserad revisor, Partner

Kontakt
Tel: 040 - 664 63 84
E-post: christian.sparrholm@revisorsgruppen.se

Jan Schiller : Auktoriserad revisor

Jan Schiller

Auktoriserad revisor

Kontakt
Tel: 076-1456417, 070-6532095
E-post: jan.schiller@revisorsgruppen.se

Thomas Jönsson : Auktoriserad revisor, Partner

Thomas Jönsson

Auktoriserad revisor, Partner

Kontakt
Tel: 040-664 63 83
E-post: thomas.jonsson@revisorsgruppen.se

Alex Grüner : Auktoriserad revisor

Alex Grüner

Auktoriserad revisor

Kontakt
Tel: 0700-90 13 32
E-post: alex.gruner@revisorsgruppen.se

Gustav Jönsson : Auktoriserad revisor

Gustav Jönsson

Auktoriserad revisor

Kontakt
Tel: 040-664 63 93
E-post: gustav.jonsson@revisorsgruppen.se

Johan Erlandsson : Auktoriserad revisor

Johan Erlandsson

Auktoriserad revisor

Kontakt
Tel: 0708-338821
E-post: johan.erlandsson@revisorsgruppen.se

Jacob Almsköld : Revisor

Jacob Almsköld

Revisor

Kontakt
Tel: 040-801 07
E-post: jacob.almskold@revisorsgruppen.se

Mikael Landin : Skatt

Mikael Landin

Skatt

Kontakt
Tel: 040-664 63 92
E-post: mikael.landin@revisorsgruppen.se

Eddie Music : Revisor

Eddie Music

Revisor

Kontakt
Tel: 040-664 63 97
E-post: eddie.music@revisorsgruppen.se

Florenda Govori : Redovisningskonsult, Kontorschef

Florenda Govori

Redovisningskonsult, Kontorschef

Kontakt
Tel: 040-664 63 98
E-post: florenda.govori@revisorsgruppen.se

Susan Kaya : Redovisningskonsult

Susan Kaya

Redovisningskonsult

Kontakt
Tel: 073-688 63 94
E-post: susan.kaya@revisorsgruppen.se

Zyka Regjepaj : Revisor

Zyka Regjepaj

Revisor

Kontakt
Tel: 0761-456608
E-post: zyka.regjepaj@revisorsgruppen.se

Cecilia Eriksson : Auktoriserad redovisningskonsult

Cecilia Eriksson

Auktoriserad redovisningskonsult

Kontakt
Tel: 073-688 63 87
E-post: cecilia.eriksson@revisorsgruppen.se

Ulrika Persson : Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Ulrika Persson

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Kontakt
Tel: 040-664 63 88
E-post: ulrika.persson@revisorsgruppen.se

Mari Paulsson : Redovisningskonsult

Mari Paulsson

Redovisningskonsult

Kontakt
Tel: 040-664 63 82
E-post: mari.paulsson@revisorsgruppen.se

Liudmyla Rosvall : Redovisningskonsult/revisor

Liudmyla Rosvall

Redovisningskonsult/revisor

Kontakt
Tel: 0761-456609
E-post: liudmyla.rosvall@revisorsgruppen.se