Malmö

Revision

Thomas Jönsson, Auktoriserad revisor, Partner

Tel: 040-664 63 83
E-post: thomas.jonsson@revisorsgruppen.se

Per Ranstam, Auktoriserad revisor

Tel: 073-9405756
E-post: per.ranstam@revisorsgruppen.se

Johan Erlandsson, Auktoriserad revisor

Tel: 0708-338821
E-post: johan.erlandsson@revisorsgruppen.se

Jan Schiller, Auktoriserad revisor

Tel: 076-1456417, 070-6532095
E-post: jan.schiller@revisorsgruppen.se

Gustav Jönsson, Auktoriserad revisor

Tel: 040-664 63 93
E-post: gustav.jonsson@revisorsgruppen.se

Eddie Music, Revisor

Tel: 040-664 63 97
E-post: eddie.music@revisorsgruppen.se

Taulant Prekalla, Revisor

Tel: 076-145 66 07
E-post: taulant.prekalla@revisorsgruppen.se

Zyka Regjepaj, Revisor

Tel: 0761-456608
E-post: zyka.regjepaj@revisorsgruppen.se

Redovisning

Angelica Mattsson, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 076-282 76 98
E-post: angelica.mattsson@revisorsgruppen.se

Arshed Jassim, Redovisningskonsult och skatterådgivare

Tel: 070-269 00 64
E-post: arshed.jassim@revisorsgruppen.se

Florenda Govori, Redovisningskonsult, Kontorschef

Tel: 040-664 63 98
E-post: florenda.govori@revisorsgruppen.se

Malin Hansson, Receptionist

Tel: 040-664 63 92
E-post: malin.hansson@revisorsgruppen.se

Jenny Rosenberg, Auktoriserad lönekonsult

Tel: 070-001 99 94
E-post: jenny.rosenberg@revisorsgruppen.se

Lulavere Demiraj, Redovisningskonsult

Tel: 073-688 63 86
E-post: lulavere.demiraj@revisorsgruppen.se

Marie Feldt, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0736-88 63 81
E-post: marie.feldt@revisorsgruppen.se

Rattiya Fryde, Redovisningskonsult

Tel: 070-090 13 32
E-post: rattiya.fryde@revisorsgruppen.se

Tim Cornish, Redovisningskonsult

Tel: 040-664 63 80
E-post: tim,cornish@revisorsgruppen.se

Ulrika Persson, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 040-664 63 88
E-post: ulrika.persson@revisorsgruppen.se

Vera Åberg, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 073-688 63 86
E-post: vera.aberg@revisorsgruppen.se

Skatt och rådgivning

Mikael Landin, Skatterådgivare

Tel: 040-664 63 92
E-post: mikael.landin@revisorsgruppen.se